Únor

1. 9. – 12. 5. Písmáci
6. 9. – 27. 6. Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
11. 10. – 13. 6. Havelnice
Praha
30. 1. – 7. 2. Pouť důvěry do Taizé
Taizé
1. 2. – 1. 2. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
3. 2. – 6. 2. Duchovní obnova pro děvčata ze SČS
Prosiměřice
3. 2. – 6. 2. Pololetní prázdniny na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
4. 2. eMPéčko
Veselí nad Moravou
4. 2. – 4. 2. Studentská mše a večer chval v Uherském Brodě
Uherský Brod
4. 2. – 6. 2. CHRIST-LIFE: Pelhřimovsko
Nová Cerekev
4. 2. – 6. 2. 4. - 6. 2. Vztahy a jak na ně?
Tuchoměřice
5. 2. – 5. 2. Setkání s benediktinskou spiritualitou
Praha
7. 2. – 7. 2. Večery chval v Liberci
Liberec
8. 2. Studijní den - křesťanská mládež a práce s ní
Praha
8. 2. – 8. 2. Večer chval ve Zlíně-Jižní Svahy
Zlín
10. 2. – 13. 2. Duchovní obnova pro svobodné muže a kluky ze SČS
Prosiměřice
11. 2. Poutˇ k Panně Marií
Strážnice
11. 2. – 11. 2. Večer chvály
Hluk
11. 2. – 11. 2. 3.rocková mše sv. se skupinou MANEWR
Nedašov
11. 2. – 13. 2. Zimní LOUKA
Praha
11. 2. – 13. 2. Víkendovka SKH Olomouc
Domašov nad Bystřicí
11. 2. – 14. 2. Pouť k sv. Valentinovi a k PM Lurdské
Drahotuše
12. 2. Duchovní obnova pro mládež hledající své životní povolání
Vranov u Brna
12. 2. – 12. 2. Přednáška Ignáce Pospíšila
Vyšší Brod
12. 2. – 12. 2. Pouť snoubenců ke sv. Valentinu na Vyšehradě
Praha
12. 2. – 13. 2. Pouť ke cti sv. Valentina v Bravanticích
Bravantice
13. 2. – 13. 2. Odpoledne pro zamilované alias sv.Valentýn v Klokočůvku
Odry
13. 2. – 13. 2. Pouť k Panně Marii Lurdské
Potštát
13. 2. – 13. 2. Sv. Gabriel 120. výročí posvěcení kostela beuronských benediktinek
Praha
14. 2. – 14. 2. Pěší pouť na Velehrad, aneb - Oslava Výročí úmrtí sv. Cyrila
Uherské Hradiště
16. 2. – 16. 2. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
17. 2. večer CHVAL, proseb a díků na VEJFUKU
České Budějovice
18. 2. – 18. 2. Mše svatá pro mládež
Černotín
18. 2. – 18. 2. Večer mladých v Prachaticích
Prachatice
18. 2. – 18. 2. Animovaná mše pro mládež: Láska milenecká
Vranov
19. 2. – 19. 2. Večer mladých ve vikariátu ČK
Velešín
19. 2. – 20. 2. Zahájení XXX. pěší pouti na Velehrad
Levý Hradec
19. 2. – 20. 2. Chodíme spolu, a co dál?
Brno
20. 2. – 20. 2. VEČER CHVAL
Frýdek-Místek
22. 2. – 22. 2. Večer chval v Plzni
Plzeň
23. 2. modlitba Taizé ZL
Zlín
23. 2. – 23. 2. Okultismus
Ostrava
25. 2. – 25. 2. mše pro mládež
Valašské Klobouky
25. 2. – 27. 2. Poznej sám sebe!
Rajnochovice
25. 2. – 27. 2. CHRIST-LIFE: TÁBORSKO
Tábor
26. 2. – 26. 2. Oblastní setkání charismatické obnovy
Olomouc - Hejčín
26. 2. – 26. 2. Spolčo
Pernå
26. 2. – 27. 2. Ježíš uzdravuje
Plzeň 6-Litice
27. 2. – 27. 2. První etapa 30. ročníku pěší pouti
Nový Jičín
27. 2. – 27. 2. Františkánské chvály
Uherské Hradiště
27. 2. – 27. 2. Odpustková pobožnost u misijního kříže
Partutovice
27. 2. – 27. 2. Večer chval
Ostrava