Říjen

1. 9. – 12. 5. Písmáci
19. 2. – 17. 12. Modlitby za obnovení úcty k životu
Olomouc
6. 9. – 27. 6. Chvilka mystického života podle sv. Tomáše Akvinského
Brno
26. 9. – 2. 10. DUCHOVNÍ CVIČENÍ v Exercičním domě v Kolíně
Kolín
1. 10. TRISKELE (koncert)
Olomouc
1. 10. – 9. 10. Návštěva bratra Wojtka z Taizé v ČR
1. 10. – 31. 10. Otevření Lurdské kaple
Drahotuše
2. 10. Pěší pouť na Sv. Hostýn
Drahotuše
2. 10. Děkanátní pěší pouť
Příbor
2. 10. – 3. 10. Růžencová pouť
Uherský Brod
3. 10. – 31. 10. Animovaná říjnová
Velatice
4. 10. Modlitba u příležitosti návštěvy bratra Vojtěcha z Taizé
Praha - Vršovice
5. 10. Kurzy Alfa
Praha
5. 10. Modlitba Taizé a setkání s bratrem Wojtkem
Olomouc
5. 10. – 5. 10. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
6. 10. Adorace a spolčo
Brno
6. 10. – 6. 10. Středeční spolčo
Ostrava
7. 10. BIBLICKÝ CYKLUS PŘEDNÁŠEK v rámci diecézního biblického programu VEZMI A ČTI - 2. setkání
Brno
7. 10. – 7. 10. Zahajovací studentská mše svatá v Liberci
Liberec
8. 10. Chvály
Sušice
8. 10. Večer chvály
Hluk
8. 10. Adorace
Študlov
8. 10. – 10. 10. Konference metodistické mládeže
Praha
8. 10. – 10. 10. 42. DSM a X. ples mládeže
Frýdlant
8. 10. – 10. 10. víkendovka SKH
Domašov nad Bystřicí
9. 10. Vikariátní setkání Chrudim-Litomyšl
Chrudim
9. 10. – 9. 10. Setkání mládeže příbramského vikariátu 2010
Příbram
9. 10. – 9. 10. VEČER CHVAL S CHAPELOU v Kromclu
Kroměříž
10. 10. Dožínky
Partutovice
10. 10. Dožínky
Potštát
11. 10. – 13. 6. Havelnice
Praha
13. 10. – 14. 10. Noční pouť na svatý Hostýn
Olomouc
15. 10. mládežnická mše svatá
Luhačovice
15. 10. Mládežnická mše sv.
Nedašov
15. 10. – 17. 10. Duchovní obnova
Praha
15. 10. – 17. 10. Fórum mládeže na téma: „Různé závislosti v životě mládeže“
Osová Bítýška
15. 10. – 17. 10. víkend modlitby u sv. Zdislavy
Jablonné v Podještědí
16. 10. Adorační den farnosti
Lipník nad Bečvou, Podhoří
16. 10. – 16. 10. SONGS FOR GOD
Osová Bítýška
16. 10. – 16. 10. Adorace
Pasohlávky
16. 10. – 17. 10. Chodíme spolu, a co dál?
Brno
17. 10. Hody
Lipník nad Bečvou, Podhoří
17. 10. Mše sv. pro děti
Drahotuše, ...
17. 10. Setkání animátorů
Hranice
17. 10. Posvícenská mše a předtím historický výklad
Chocnějovice
19. 10. Večer chval
Olomouc
20. 10. – 20. 10. Večer chval v kostele sv. Janů
Brno
22. 10. Biřmování na AG 2010
Kroměříž
22. 10. Mládeži zdar!
Drahotuše, nám. Osvobození 1
22. 10. – 24. 10. Modlitební den v Kolíně nad Rýnem
Kolín nad Rýnem
22. 10. – 24. 10. Škola modlitby a služby
Hradec Králové
23. 10. – 23. 10. Děkanátní setkání Bruntál
Bruntál
24. 10. Žehnání zvonu Panny Marie v kapli pro Augustiniánský dům
Luhačovice
26. 10. Biblický impulz
Olomouc
27. 10. – 31. 10. Podzimky na Vesmíru
Deštné v Orlických horách
28. 10. 4. ekumenické shromáždění na Řípu - Modlitba za domov
Krabčice
29. 10. – 29. 10. MP mládežnický pátek Velká nad Veličkou
Velká nad Veličkou
29. 10. – 31. 10. Vyvol si život
Tuchoměřice
30. 10. Konference Zázraků s pastorem a evangelistou Jeanem Francois
Blansko