afranat

afranat / František Dominik Savio Josef Mrtvý / 37 let

Ženatý
suposlav

Taky na tu obu rád vzpomínám :-) Ale stejně obdivuji s jakou jemností a vkusem umíš vybírat ty citáty! Všechna čest!

afranat

Pro mě je velmi potěšující, a znovu se mi to v souvislostí s touto fotkou přihodilo, jak Bůh nezakrývá lidskou slabost, ale zaštiťuje ji svou silou.

Svědectvím může být, že 4.7. nebyl den podle mojich představ, hodně jsem toho nestihl, málo stihl, často i svou vinou, vcelku fiasko. Příchozivší k počítači zjišťuji, že mi poslal email server webzdarma, jakožto uživateli jejich subdomény. Já jsem myslel, že stránky 5 let nefunkční už dávno smazali, ale stejně jsem na základě toho emailu na stránky zabrousil. Tam jsem našel tuto stopu, kterou jsem vyšlápl v době, kdy jsem měl věci více jasné, možná najivní, ale více v obrysech. Tyto doby jsou též důležité a je dobré dělat stopy, ke kterým se můžeme vracet, když bloudíme. Tento úryvek, pak povzbudil mou duši, jako slovo stále aktuální...

afranat

..., ale ještě více jako slovo, které mi Pán chtěl takto sdělit. Tato jeho tvořivost mě zahřála u srdce.

Žalmista říká: "I kdybych vzlétl na křídlech jitřní záře, chtěl přebývat při nejzazším moři, tvoje ruka mě tam doprovodí, tvá pravice se mě chopí." Parafrázuji: "Je-li email cesta, jak Tě povzbudit k otevření Písma, já ji použiji," praví Pán.

barikamohammed

Dobrý den, My Dear,
Mé jméno je slečna Barika Mohammed, vysoký dobře vypadající mladá holka, tak krásné a péči s dobrým porozuměním, veletrh v pleti, péče s dobrou sdílení, honesty.I viděl váš profil zde, které mě zajímá hodně a já jsem se rozhodl kontaktovat you.I opravdu chci mít dobré přátelství s vámi, i když jste se oženil můžeme být přátelé, mám důvod výběru vás jako svého přítele, prosím, pokud chcete vědět, more.Please kontaktujte mě přes tento můj e-mailovou adresu (barikamohammed52 @ hotmail.com) Musíme si promluvit a znát své vlastní více, a stejně tak sdílet obrázky na každý other.hope slyšet od vás. Prosím, odpovězte mi na mou e-mailovou adresu ([email protected]) Tvůj nový kamarád slečna Barika, Děkuji.

Zobrazit 4 komentáře »
Napsat komentář »
suposlav

To je ta "skvělá Amerika" :-/ a naše nejmilejší EU je v tomto bohužel mílovými kroky následuje...

Zobrazit 1 komentář »
suposlav

A kdo by chtěl oprášit znalosti češtiny :-) http://radiovaticana.cz/clanek.php4?id=16650

afranat

Ty furt s tou češtinou :oD

afranat

Apropo, češtinu jsem už oprášil, do těch cizojazyčných asi nezavítám často, protože zdaleka nevládnu jiným jazykem než tou naši starou a dobrou češtinou :-)

Zobrazit 3 komentáře »
zipet

To jsou fakt silná svědectví! Chceme-li být zváni Božími učedníky, měli bychom se také tak nechat vést Duchem a jít k těm, kdo v dnešní době volají o pomoc...

Zobrazit 1 komentář »

Říkají o něm

JoeyBk říká o něm:
Cvilín:)
jordy říká o něm:
František co dodat:) Bruntál, spolčo, děkanátko :) správný chlap:)
mamed říká o něm:
bratranec vynikající kamarád který vždy pomůže tam kde je potřeba
Medajan říká o něm:
František je moc hodný a rozumný kluk a nepokazí žádnou srandu. Prostě parádní bratranec. A účastní se taky hodně sportovních akcí. A abych nezapoměl je to náš roverský rádce. Prostě Ar-mereťák jak má být :-) Za všechno co pro nás děláš moc díky.
Lui říká o něm:
Ze smrtelníků nejlepší kamarád... - můj milovaný manžel :)