Křesťanství, přátelé, signály.cz

Prožívej naplno svůj duchovní život. Společně s přáteli. Více o signály.cz »

Zaregistrovat se

Akademická duchovní správa ČVUT

Společenství zetlelo, protože v něm nebyla žádná aktivita po více jak šest měsíců.

Duchovní správa pro akademickou obec Českého vysokého učení technického v Praze. Více informací na http://ads.cvut.cz/, http://facebook.com/adscvut, http://twitter.com/adscvut nebo http://gplus.to/adscvut. Více o společenství »

MartinHorák1

Střípek z přednášky o Ruské emigraci...

MartinHorák1

Za tým ADSka srdečně všechny zvu :-) Šiřte dál.....

MartinHorák1

Po dlouhé, předlouhé době píšu i na Signály.... :-( Chtěl bych předběžně ohlasit další plánovanou přednášku :-), tentokrát o ruské emigraci do Československa po roce 1917, která by se měla konat během prosince. Sledujte fb, ADS stránky nebo snad to i sem dojde, ať Vám neuniknou podrobnosti, které brzy zveřejníme.

Zdenicka2307

Ahoj, ráda bych se spojila s vámi, kteří máte koncem července namířeno do Krakowa :-) Díky za odpovědi. :-)

Marek Záveský
Marek Záveský

Program pravidelných středečních večerů na listopad 2013. Už se na Vás těšíme! :)
https://www.signaly.cz/fotky/57820/1478746#photo-detail

hnz

Již tuto středu ve 20,00 v kostele sv. Bartoloměje: večer VskS - Vladimír Petkevič: Edita Steinová: "Pojď, jdeme za náš národ ..." Doc. Edita Steinová, židovka, ale i praktická ateistka, konvertitka, filosofka, mystička a nakonec osvětimská mučednice, prohlášená Janem Pavlem II. patronkou Evropy. Žena, která svým životem odráží pohnuté politické i ideové dějiny 20. století, v komponovaném večeru Doc. Vladimíra Petkeviče z Filosofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Ve 20,00 mše svatá a poté následuje přednáška. http://ads.cvut.cz/udalosti/archiv-novinek/209-pojd-jdeme-za-nas-narod

Marek Záveský

Děkujeme všem příznivcům, návštěvníkům a členům ADSka za jejich přízeň po celý uplynulý akademický rok. Takový malý přehled všeho, co se společně s Vámi událo najdete na stránkách ADS: http://www.ads.cvut.cz/aktivity/akce/vsks/materialy
společně s nahrávkami všech přednášek, materiály jednotlivých přednášejících, mnoho fotografií a třeba také nahrávky sboru.

Těšíme se na Vás i v dalším akademickém roce, na který pro Vás připravíme večery v podobném duchu. Opět mezi nás přijdou zajímaví hosté, se kterými se budeme zamýšlet nad aktuálními tématy naší doby.

Marek Záveský

Připomínám, že tuto středu 10.4. je přednáška P. Prof. Ludvíka Armbrustera, SJ s názvem Tokijské květy už od 18:00!!
Po přednášce bude ve 20:00 následovat mše svatá, jako obyvkle. Těšíme se na Vaši účast, myslím, že je škoda o to přijít!

Marek Záveský

Marek Záveský Více signáláckých informací tady:
https://www.signaly.cz/beneficni-ples-pro-kashitu