Abdach

Abdach / Petr Staněk

joyjohnson

Ahoj můj drahý,
Jmenuji se Miss Joy Johnson, vysoký dobře vypadající mladá dívka, tak krásné a péči s dobrým porozuměním, veletrh v pleť, péče s dobrou sdílení, honesty.I viděl váš profil sem, která mě zajímá hodně a rozhodl jsem se vás kontaktovat. Doufám, že jsou v pořádku v tuto chvíli. Je mi potěšením s vámi komunikovat. Mám zájem dělat dobré přátelství s vámi, a pokud Bohem budeme mít příležitost se setkat. Doufám, že můžeme sdílet více informací o naší osobnosti, jak budeme pokračovat v future.contact mně tady je moje id ( joyjohnoson@hotmail.com ), Musíme si promluvit a znát sami sebe víc a stejně sdílení obrázků ke každému other.hope slyšet od vy. Prosím, odpovězte mi na můj e-mailovou adresu ( joyjohnoson@hotmail.com )
 Váš nový kamarád slečna Joy

Zobrazit 1 komentář »

Kdyby měl Vančura napsat příběh z dnešní doby, nejspíš by začal větou: V roce zimy našeho vypravování udeřily v prosinci mrazy tak vášnivé, jako bylo tehdejší křesťanstvo.

Napsat komentář »

Víte, z čeho mám radost? Že jsou v Levných knihách vedle sebe v jedné polici Korán a Bible, obě knihy po 99 Kč. Tomu říkám tolerantní společnost. (Tak tohle jsem napsal, než jsem si uvědomil, že jsou vlastně obě ve výprodeji...)

Napsat komentář »

Poslouchám přímý přenos ze mše svaté Dominika Duky. Prima, jak je ten nový český kardinál svěží a hrr do práce...

Napsat komentář »

Blogový příspěvek byl smazán.

Napsat komentář »

Být zabit o státním svátku a ještě k tomu v den svých jmenin, tomu se říká pech...

Napsat komentář »